نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری

نرم افراز آنلاین تخمین رتبه کنکور سراسری

نرم افزار تحمین رتبه انتشارات گیلنا با توجه به منابع قوی که دارد، می تواند به صورت حدودی رتبه شما در کنکور سراسری 97 را تخمین بزند. تیم تخصصی انتشارات گیلنا با بررسی تمامی آمار و اطلاعات کنکور های سال های گذشته از قبیل رتبه های کنکور سراسری، درصد های رتبه های داوطلبین در هر 3 رشته ی اصلی(رشته ریاضی، رشته تجربی، رشته انسانی) و رشته های قبول شده با هر رتبه، توانسته است جامع ترین و برترین نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری و تخمین رتبه کنکور سراسری را برای استفاده هرچه بیشتر داوطلبین کنکور سراسری 97 و سال های بعد طراحی کند .

نرم افراز تخمین رتبه انتشارات گیلنا

این نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری  که توسط موسسه ی آموزشی کنکور آسان است طراحی شده، با توجه به امتیازات ویژه ای که نسبت به سایر نمونه های مشابه دارد، به صورت کاملاً رایگان در اختیار داوطلبین کنکور قرار داده شده است.

مزایای نرم افزار تخمین رتبه کنکور گیلنا

از جمله مزایای استفاده از این این است که با وارد کردن درصد های آزمون های آزمایشی می توانید خود را مورد ارزیابی قرار دهید که تا چه حد به هدف مورد نظر خود نزدیک شده اید.

برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه انتشارات گیلنا ، کافی است ابتدا منطقه تحصیلی خود(مناطق 1، 2 و 3 کشوری) و رشته تحصیلی خود را انتخاب نمایید.سپس، درصد های خود را در آزمون های آزمایشی یا درصد هایی که می خواید در کنکور 97 بزنید را وارد نمایید تا نرم افزار تخمین رتبه ، اطلاعات مورد نظرتان را به شما بدهد.

چنان چه تازه در ابتدای مسیر هستید و می خواهید برای رشته ای به صورت جدی شروع کنید، با استفاده از این نرم افزار ها می فهمید برای هر درس چه میزان از زمان و تلاشتان را باید اختصاص دهید.

با نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و همینطور مشاوره رایگانی که تیم مشاوران انتشارات گیلنا ارائه میدهد، می توانید درصد های آزمون های خود را ارتقا دهید و به هدف خود در کنکور سراسری نزدیک تر شوید.

 

نرم افزار انتخاب رشته انتشارات گیلنا ، تاثیر معدل را در کنکور سراسری لحاظ نمی کند. به همین دلیل اگر معدل خیلی خوبی دارید یا اینکه نمرات خوبی از دروسی که در کنکور تاثیر دارند، کسب کرده اید، رتبه شما از رتبه تخمین زده شده در نرم افزار تخمین رتبه بهتر می شود .

کلیه حقوق این سایت متعلق به حسین احمدیمی باشد.
طراحی و پیاده سازیماهان تکنولوژی

popup-far

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

Invalid Input

Search